Press "Enter" to skip to content

[WIDEO] Tworzenie kodów rabatowych w PrestaShop 1.7

Admin 2

Kody rabatowe – czyli krótkie kody które podajemy w procesie zakupu na sklepie i które zapewniają nam zniżkę albo np. darmową dostawę.

Takie kody sprzedawca może „rozdawać” np. na portalach społecznościowych lub przyznawać je jako „nagrodę” po zarejestrowaniu się do newslettera.

Kod rabatowy (czy też kupon) to też świetny sposób na prezent dla bliskiej osoby lub jako forma promocji przy okazji imprez okolicznościowych, Świąt, walentynek, Black Friday itp. itd.

Nie każdy wie, że kody rabatowe już od kilku wersji są wbudowane w PrestaShop. Nie trzeba do tego żadnych dodatkowych modułów! Natomiast liczba opcji konfiguracji takiego kodu rabatowego – wręcz powala.

Do tego tworzenie kodów rabatowych w PrestaShop jest dziecinnie proste.

Na poniższym filmie prezentujemy jak to zrobić:

ZOBACZ FILM!

Oczywiście opcje konfiguracji dają nam możliwość ograniczenia kodu do określonego produktu, klienta, kategorii, okresu kiedy obowiązuje itd.

 

grafika: brandpacks.com

  1. rafał rafał

    czy jest jakiś moduł do P1.7, który zablokuje skutecznie produkty już obniżone regułą cenową ? Teoretycznie kody wyłączają taką możliwość(opcja) ale nie działa to w przypadku mixa w koszyku, produktu ze zniżką i bez.

    • Emil Emil

      Udało Ci się jakoś problem rozwiązać ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Zobacz także !
Jak w PrestaShop (1.6) dodać możliwość zmiany kroju czcionki? Wystarczy dopisać…